Meteorolojiden Ağrı için flaş uyarı!

02.12.2022 12:53

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı son meteorolojik değerlendirmelere göre; Ağrı, Van ve Kars için gece saatlerinden başlayarak karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısı bilgisi verildi, vatandaşlar uyarıldı.

Meteorolojiden Ağrı için flaş uyarı!

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yaptığı son meteorolojik değerlendirmelere göre; Ağrı, Van ve Kars için gece saatlerinden başlayarak karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısı bilgisi verildi, vatandaşlar uyarıldı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden yaptığı açıklamayla, yurt genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara, Ege (Afyonkarahisar hariç), Batı ve Orta Karadeniz, Doğu Karadeniz kıyıları Ankara, Eskişehir, Sivas, Artvin ve Antalya’nın batı kesimleri ile Doğu Akdeniz’in Toroslar ve Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, Van, Kars ve Ağrı için gece saatlerinden başlayarak karla karışık yağmur ve kar yağışı uyarısında bulundu.

DOĞU ANADOLU

Doğu Anadolu’nun kuzeydoğusu, Van, Kars ve Ağrı için gece saatlerinden başlayarak karla karışık yağmur ve kar yağışı geçeceği tahmin ediliyor. Sabah ve gece saatlerinde yer yer pus ve sis bekleniyor.

042b69c711.jpg

AĞRI 7°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar yağışlı

ERZURUM 6°C

Parçalı ve çok bulutlu

MALATYA 12°C

Parçalı ve çok bulutlu

VAN 8°C

Parçalı ve çok bulutlu, gece saatlerinden sonra karla karışık yağmur ve kar yağışlı olması beklenmektedir

cf6ad0ac12.jpg

İlgili Haberler