Melikşah Kökser Ak Parti Ağrı İl Başkanlığına Adayım

11.02.2021 14:19

AĞRI- Melikşah Kökser, Ağrı Ak Parti İl Başkanlığı Av. Abbas Aydın'ın istifası ile boşalan makamına aday olduğunu açıkladı.

Melikşah Kökser Ak Parti Ağrı İl Başkanlığına Adayım

AĞRI- Melikşah Kökser, Ağrı Ak Parti İl Başkanlığı Av. Abbas Aydın’ın istifası ile boşalan makamına aday olduğunu açıkladı.

Ağrı Ak Parti İl Başkanlığı  Av. Abbas Aydın’ın istifası ile boşalan makamına aday olduğunu açıklayan, ASKON Ağrı Şube Başkanı ve Ağrı Memleket Gazetesi İmtiyaz sahiplerinden Melikşah Kökser kimdir,

1976 Ağrı doğumluyum. 1993 Ağrı İmam Hatip lise, 2009 yılında da Frankfurt’ Mali Müşavirlik Lisans bölümünde öğrenimimi tamamladım. 5 yıl boyunca Frankfurt’ta Mali Müşavirlik ve Uluslararası Ticaret Hukuku üzerine çalışmalar yaptım. Uzun yıllardır iş dünyasının içinde olmam hasebiyle ilimizin sıkıntılarını ve ihtiyaçlarını yakinen yaşayarak tecrübe ettim. Ayrıca eğitim ve sosyal yardım faaliyetleri gerçekleştiren STK’ların birçok kademelerinde bulundum. Bu çalışmalar esnasında da Ağrı’nın hem gençliğinin beklentilerini hem de sahadaki çalışmalarda şehrin sosyoekonomik durumunu gözlemledim.

Yıllardır bu şehirde birlik, beraberlik ve toplumsal dayanışma ile ilgili her platformda emek verip yük almak için gayret ettim. Bu gün yaşadığı memleketi dert edinen, hemşehrilerinin refahını, huzur ve mutluluğunu düşünen bu şehrin bir evladı olarak elimden gelen gayreti farklı bir mecrada ortaya koymaya niyetlendim. Bu yüzden Ak Parti Ağrı il başkanlığı vazifesi için başvurumu yaptım. Görev nasip olursa tüm teşkilatlarımızla birlikte Ak Partimizin yıllardır ülkemize kattığı değerli çalışmaların her yönüyle şehrimize yansıması için büyük bir çaba sarf etmeye çalışacağım. Bunu şehrimizin derdini insanımızın beklentilerini yüreğinde hisseden Ağrılı her bir ferdin katkısı ve istişaresi ile başarabiliriz. Çünkü hiç şüphesiz bizim en büyük sermayemiz iyi niyetli insan potansiyelimizdir. Bu ağır sorumluluğa talip olup aday olan tüm Ağrılı kardeşlerime başarılar diliyorum.

Şu ana kadar destek, dua ve iyi niyetlerini esirgemeyen tüm aileme, büyüklerime, dostlarıma ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Niyetimiz hayır, akıbetimizin de hayır olmasını umut ediyorum. Bu yola çıkarken ki şiarımı şöyle özetleyebilirim “Her işimizin başı da sonu da hakkın rızası, halkın duasıdır.” ifadelerini  kullandı..

İlgili Haberler