İŞKUR üzerinde 51 bin 131 personel alımı olacak!

19.02.2020 18:54

İŞKUR üzerinde 51 bin 131 personel alımı olacak!

Başvuru şartları ve meslekler belli oldu
Türkiye genelinde iş arayanlar için Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 51 bin 131 personel alımı olacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanında adaylarda aranan başvuru şartları aktarıldı. İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacak adaylarda aranan başvuru şartlarının yanı sıra adayların hangi mesleklerde olacağı bildirildi. 19 şubat İŞKUR iş ilanı detayları haberimizde…

Ülke genelinde iş arayanlar için özel kurumlar ve kamu kurumları tarafından Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden 51 bin 131 personel alımı olacağı açıklandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım sayısı ilk defa 51 bine ulaştı. Bu sayı ile şubat ayında rekor alım ilanı yayımlanmış oldu.

İŞKUR üzerinden yayımlanan personel alım ilanı ve memur alımı ilanlarında adaylarda aranan başvuru şartları da yayımlandı.

İŞKUR iş ilanlarına başvuru yapacak adaylar için başvuru detaylı bir şekilde aktarıldı.

İŞKUR ÜZERİNDEN 51 bin 131 BİN PERSONEL ARANIYOR

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden kamu ve özel kurumlar tarafından yayınlanan personel alım ilanlarına adayların acil bir şekilde başvuru yapması gerektiği İŞKUR yetkilileri tarafından açıklandı. Bazı ilanların bitiş tarihi bugün olmasından dolayı adayların en kısa sürede İŞKUR il ve ilçe merkezlerine başvurularını iletmeleri gerektiği bildirildi.

Yayınlanan işkur iş ilanları arasında en fazla ilanın Beden İşçisi, Makineci, Temizlik ve Satış danışmanı mesleklerinde olduğu görüldü.
19 ŞUBAT İŞKUR İŞ İLANLARINDA YAYINLANAN PERSONEL ALIMLARINA EN FAZLA PERSONEL ARANAN MESLEKLER.

İŞKUR MESLEKLERE GÖRE PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZhttps://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsMeslek.aspx

 

İlgili Haberler