İş insanı Volkan Barbaros’tan Ramazan Bayramı kutlama mesajı

20.04.2023 11:53

VB Enerji A.Ş ve Ezgi Cafeler Yönetim Kurulu Başkanı İş insanı Volkan Barbaros, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İş insanı Volkan Barbaros’tan Ramazan Bayramı kutlama mesajı

VB Enerji A.Ş ve Ezgi Cafeler Yönetim Kurulu Başkanı  İş insanı Volkan Barbaros, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

İş insanı Barbaros mesajında, “Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik, dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına ve huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.

Milli gelenek ve örflerimizin bütün güzellikleriyle yaşandığı bayram günleri; kimsesizlerin hatırlandığı, akraba ve yakınların buluştuğu, sevgi ve muhabbet hislerinin paylaşıldığı müstesna zamanlardır.

Bu duygu ve düşüncelerle; Ramazan Bayramı’nın manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, değerli Ağrılı hemşehrilerim başta olmak üzere tüm İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sevgi ve selamlarımı sunuyorum.” dedi.

İlgili Haberler