HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kollarından Sorumlu Başkanı Sema Yarar Ağrı’da

28.11.2022 13:23

Bir takım çalışmalar yürütmek için Ağrı'ya gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sema Yarar beraberindeki heyetle birlikte HÜDA PAR Ağrı İl Kadın Kolları üyeleriyle bir araya gelerek, kentte çeşitli ziyaretlerde bulundu.

HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı ve Kadın Kollarından Sorumlu Başkanı Sema Yarar Ağrı’da

Bir takım çalışmalar yürütmek için Ağrı’ya gelen HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Sema Yarar beraberindeki heyetle birlikte HÜDA PAR  Ağrı İl Kadın Kolları üyeleriyle bir araya gelerek, kentte çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Çeşitli çalışmalar yürütmek için Ağrı’ya gelen Genel Başkan Yardımcısı Yarar, HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığı Konferans Salonunda, Ağrı Kadın Kolları Başkanı Saliha Adıgüzel ve Kadın Kolları üyeleri ile bir araya geldi.

HÜDA PAR’ın politikaları ve kadınlar için yürüttüğü çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunan Yarar, “Aile kurumunun ayakta kalabilmesi için önemli bir çaba sarf ediyoruz. Gerek Genel Merkezimiz ve gerekse de il teşkilatlarımız bu konuda ciddi bir efor sarf etmektedir.

Ailenin temeline dinamit yerleştirme gayretinde olan partiler ve oluşumlar var. Bunları halkımız çok iyi tanıyor. Partimiz başta aile kurumunu korumak için büyük emekler veriyor, kadınların istifade edeceği düzenlemeler ve gayretleri söz konusu.

İl il dolaşıp kadınlar ile bir araya geliyoruz, onların varsa dertlerini dinliyoruz. Aldığımız notlar kapsamında vakıf olabildiğimiz, gücümüzün yettiği sorunları Genel Merkezimizin nezdinde gidermeye çalışıyoruz.” dedi.

Sema Yarar’ın konuşmasının ardından karşılıklı yapılan istişare akabinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirildi.

İlgili Haberler