HDP/YSP Ağrı milletvekili adayları çalışmalara başladı!

15.04.2023 18:37

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi’nin (Yeşil Sol Parti), öğle saatlerinde saatlerinde Ağrı'da halkla buluştu, çalışmalara başladı.

HDP/YSP Ağrı milletvekili adayları çalışmalara başladı!

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi’nin (Yeşil Sol Parti), öğle saatlerinde saatlerinde Ağrı’da halkla buluştu, çalışmalara başladı.

Yeşiller ve Sol Gelecek Partisi’nin (Yeşil Sol Parti), Doğu kentlerinde başlattığı seçim çalışmaları sürüyor. Milletvekili adaylarından Sırrı Sakık’ın henüz gelmediği kentte, Eski HDP Eş Genel Başkanı Van Milletvekili Sezai Temelli ile diğer adaylar Hazal Demir, Heval Bozdağ ve Yeliz Yılmaz, öğle saatlerinde saatlerinde Ağrı’da halkla buluştu.

28. dönem HDP/YSP Ağrı Milletvekili adayları, 14 Mayısta yapılacak genel seçimler için kente gelerek seçim çalışmalarına başladı.

Ağrı Yeşil Sol Parti 1’inci sıra milletvekili adayı Sırrı Sakık’ın henüz gelmediği kentte, Eski HDP Eş Genel Başkanı Van Milletvekili Sezai Temelli ile diğer Ağrı milletvekili adayları Hazal Demir, Heval Bozdağ ve Yeliz Yılmaz, beraberindeki kalabalıkla birlikte esnaf ziyareti yaparak Cumhuriyet Caddesindeki seçim irtibat bürosuna geldi.

Burada kendilerini karşılayan kalabalığa hitap eden Milletvekili adayları, kentteki seçim çalışmalarına start verdi. 

İlgili Haberler