Eski Ak Partili Başkan Ertuğrul Eryılmaz CHP’ye katıldı

26.08.2022 00:11

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'nde AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı olan Ertuğrul Eryılmaz, CHP'ye katıldı. Eryılmaz'a rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

Eski Ak Partili  Başkan Ertuğrul Eryılmaz CHP’ye katıldı

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri’nde AK Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı olan Ertuğrul Eryılmaz, CHP’ye katıldı. Eryılmaz’a rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı.

Cumhuriyet Halk Partisi Parti Örgütü ve Örgüt Yönetiminden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın kurduğu, Parti Meclisi Üyesi Devrim Barış Çelik’in Koordinatörlüğünü yaptığı Doğu Masası çalışmaları kapsamında, partiye Doğu ve Güneydoğu Anadolu’dan yeni üye katılımları devam ediyor.

Son olarak, 31 Mart 2019’da yapılan yerel seçimde AKP Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı ve eski Sağlık Bakanlarından Yaşar Eryılmaz’ın kardeşi, iş insanı Ertuğrul Eryılmaz Cumhuriyet Halk Partisi’ne katıldı.

Ertuğrul Eryılmaz’a rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu taktı. Kılıçdaroğlu’nun makamında yapılan katılım töreninde, Parti Örgütü ve Örgüt Yönetimi’nden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı ve Parti Meclisi Üyesi ve Doğu Masası Koordinatörü Devrim Barış Çelik eşlik etti.

İlgili Haberler