Eleşkirt Kaymakamı Duruk, Aksaray Vali Yardımcılığına Atandı

20.08.2021 14:34

AĞRI- Eleşkirt'in Sevilen Kaymakamı Mustafa Duruk, Aksaray Vali Yardımcılığına Atandı

Eleşkirt Kaymakamı Duruk, Aksaray Vali Yardımcılığına Atandı

AĞRI- Eleşkirt’in Sevilen Kaymakamı Mustafa Duruk, Aksaray Vali Yardımcılığına Atandı

Ağrı- Eleşkirt Kaymakamı Mustafa Duruk, 20.08.2021 tarihli Resmî Gazetede yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Eleşkirt kaymakamlığından, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Aksaray Vali yardımcılığına atanmıştır.

MUSTA DURUK KİMDİR

Diyarbakır Silvan doğumlu Mustafa DURUK , 2008 yılında Ankara Gazi Üniversitesi Kamu yönetimini bitirdikten sonra kaymakamlık görevine : Aksaray Güzelyurt kaymakamlığı, Balıkesir Marmara Adası Kaymakamlığı, Gümüşhane Köse kaymakamlığı, Bolu Mudurnu ilçesi kaymakamlığı, 13.07.2020 tarihli ve 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Hakkari Vali Yardımcısı iken Eleşkirt Kaymakamı olarak atanan Mustafa DURUK 20.08.2021 tarihine kadar yürüttüğü görevinden, bugün itibariyle Cumhurbaşkanımız Sayın  Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Aksaray Vali yardımcılığına atanmıştır.

Genç, başarılı, dinamik, ufku açık, sevilen, hizmet aşkıyla görevine sarılan, Eleşkirt kaymakamımız Mustafa Duruk’un , Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri ile Aksaray Vali yardımcılığına atanması bizleri son derece sevindirmiştir, onurlandırmıştır. İnanıyoruz ki, Aksaray Vali yardımcılığı görevinde de üstün başarılara imza atacaktır. Kendilerine yolunun açık, başarılarının daim olması dileklerimizle.

Özel Haber: Gönül Özkılıç

 

İlgili Haberler