Ekrem Çelebi’den Yeşim Tekstil Müjdesi!

16.05.2022 13:33

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Yeşim Tekstil CEO'su Şenol Şankaya’yı Bursa’da ziyaret ederek Ağrı’da yürütülen faaliyetlerle alakalı görüşmeler gerçekleştirdi.

Ekrem Çelebi’den Yeşim Tekstil Müjdesi!

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya’yı Bursa’da ziyaret ederek Ağrı’da yürütülen faaliyetlerle alakalı görüşmeler gerçekleştirdi.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, bugün Bursa’da Yeşim Tekstil CEO’su Şenol Şankaya ile bir araya geldi. Yeşim Tekstil’in Ağrı’daki faaliyetlerini çeşitli sebeplerle durdurma kararı günler sonra Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin girişimi ile son buldu. Ağrılı vatandaşlar için bu müjde bayram havası yarattı.

Her zaman Ağrılı vatandaşlarının refahı ve mutluluğu için hizmetlerde bulunmaktan kaçmayan ve sürekli çalışmalarda bulunarak çeşitli projelere de imza atan Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi geçtiğimiz günlerde yaşanan durdurma kararıyla alakalı sosyal medya hesabından da paylaşımda bulunarak, Ağrı’da istihdam sağlayan her projede sorunların çözümünün sağlanması konusunda çalışacaklarının altını çizdi.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi’nin yapmış olduğu paylaşımda, “Yeşim Tekstil CEO’su Sn. Şenol Şankaya ile Bursa ilinde bir araya gelerek, Yeşim Tekstil tarafından ilimizde yürütülen faaliyetleri istişare ettik. Yeşim Tekstil ilimizde yatırımlarını sürdürecek. Ağrı’da istihdam sağlayan her projede sorunların çözümü noktasında takipçisi olacağız.” ifadeleri de yer aldı.

 

Özel Haber: Gözde KUZUCU

 

İlgili Haberler