Diyadin Kaymakamı Karali’den İade-i Ziyaret

02.06.2022 23:15

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Karali, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'e iade-i ziyarette bulundu.

Diyadin Kaymakamı Karali’den İade-i Ziyaret

Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Karali, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’e iade-i ziyarette bulundu.

Erzurum Çat Kaymakamı iken İçişleri Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından Diyadin Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili olarak görevlendirilen Mustafa Karali, Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek’i makamında ziyaret etti.

Karali’ye yeni görevinde başarılar temennisinde bulunan ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kökrek, ziyaretten dolayı Karali’ye teşekkür etti. Ziyarette, ilçede yürütülen eğitim çalışmaları ile ilgili karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Karali, misafir perverliğinden dolayı Kökrek’e teşekkür etti.

Kökrek, ziyaret sonunda Karali’ye “Kütüphanesiz Okul Kalmayacak” projesi kapsamında, “Nuh’un Gemisi” şeklinde tasarlanan kütüphane ile TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Kimya Teknolojisi Bölümü öğrencileri tarafından Ağrı Dağı markasıyla üretilen hijyen malzemelerinin sergilenmesi amacıyla müdürlükte kurulan stantları gezdirdi.

 

İlgili Haberler