Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönem vurgusu yaptı!

11.12.2022 11:02

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 yılında gerçekleştirilecek seçimlere 7 aylık süreç kalmışken, Türkiye yüzyılının inşasını başlatıp, bayrağı gençlere teslim edeceklerini belirtti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, son dönem vurgusu yaptı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhuriyet Meydanı’nda Vezirköprü Devlet Hastanesi, Asarcık-Kavak Yolu, 19 Mayıs Üniversitesi Ballıca Kampüsü ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni’nde konuşarak, son dönem vurgusu yapması dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2023 seçimlerinde son kez aday olacağını ardından bayrağı gençlere teslim edeceğinin mesajını vererek, “Türkiye Yüzyılı ile yeni ve daha büyük atılımın müjdesini sizlerle paylaşıyoruz. İnşallah 2023’te milletimizden kendi adımıza son defa istediğimiz destekle Türkiye Yüzyılı’nın ilk kısmını inşa edip bu bayrağı gençlere devredeceğiz.

Bizim büyüklerimizden devraldığımız Türkiye ile gençlerimize teslim edeceğimiz Türkiye arasındaki farkı akıl ve vicdan sahibi herkes görebilmektedir.

Bunca yıldır ülkeyi yöneten bir kişinin, elbette eksiklikleri, hataları olabilir. Eski Türkiye’nin en büyük sorunu, milletin yetki verdiklerinden; ülkeye ve millete vermedikleri hizmetin hesabının sorulmamasıydı. Biz bu muhasebeyi kimseye bırakmadan kendi kendimize yapıyoruz. Söz verip de yapamadıklarımızın peşinden koşuyoruz.” dedi.

İlgili Haberler