Çözerse Savcı Sayan Çözer, Ağrı Spor Taraftarlarına Gelen Yasak Kalktı!

07.03.2019 15:17

Çözerse Savcı Sayan Çözer, Ağrı Spor Taraftarlarına Gelen Yasak Kalktı!

Ak Parti Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan Ağrı Sporla ilgili; AĞRI SPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR!

Savcı Sayan dün gece Ülke Tv’nin Ağrı’dan yaptığı canlı yayında konuk olduğu programda, Ağrı Spor’la ilgili Siirt’te yapılacak olan karşılaşmada seyircisiz oynama yasağı getirilmesi  ile konuşmasında, Ağrı Spor bizim göz bebeğimiz, ”Ağrı Spor’un hakkını kimseye yedirmem” ne demek Ağrı Spor taraftarlarının can güvenliği için böyle bir yasak getirmek, sen 200-300 kişinin güvenliğini nasıl sağlayamazsın? Fenerbahçe’nin  Galatasaray’ın,  amigoları, holiganları var orada nasıl güvenlik sağlanıyor. Burada başka şeyle söz konusu bunu araştırıyorum,bunlar doğru ise  bunu Cumhurbaşkanıma götüreceğim, Ağrı Spor’un Hakkını kimseye yedirmem..

Her zaman Ağrı Spor’un arkasında bir Ağrı Dağı gibi duran Savcı Sayan; Ağrı Spora kimse zulüm edemez diyerek üzüntülerini dile getirdi…

Savcı Sayan’ın canlı yayından seslenişinden sonra  bu sabah Siirt Valiliği bu yasağının kalktığını Savcı Sayan’a ilettiler.

Sayan kaldırılan bu yasakla ilgili  Cumartesi Günü yapılacak karşılaşmaya Ağrı Spor tüm seyircisi ve tüm taraftarlarıyla gidecektir dedi..

Savcı Sayan bizzat kendisi takımın taraftarın başında giderek halkımızın ne denli centilmen olduğunu görmelerini sağlayacağını söyledi…

Özel haber:Gönül Özkılıç

AĞRI YANLIZ DEĞİLDİR YİĞIT ADAM SAVCI SAYAN CEZAYI KALDIRIRSA SAVCI SAYAN KALDIRIR. Türkiye de tanınan AK parti AĞRI belediye başkan adayımız Savcı Sayan Mardin ve Siirt takımları üzerimize oyun oynuyor, bunların takipçisi olacağını seyircisiz oynanması için uygulanan kararın kalkması için gerekli işlemleri yapacağını ve mardin ve siirt takımlarının varsa bilinçli uğraşmaları bunun takipçisi olacağı ve hatta cumhurbaşkanımıza ileteceğini söyledi spor birleştiricidir mardin ve siirt takımları çirkin oyunların içine girerek doğu ve güney doğu illeri arasında düşmanlık oluşturulmak iştenmiş bu şekilde yasaklar iller arasında dostluğu bitirip düşmanlık oluşturmakta siirt yetkilileri 200 veya 300 taraftarı koruyamayacak kadar acizmi bu kabul edilir bir durum değil dedi. Bugünden sonra karşılaşacağımız takımlarla herhangi bir temas kurulup Ağrı ya düşmanlıkları oluşturulursa karşılaşmanın hakemlerine baskı uygulanırsa bunun takipçisi olacağını araştıracağını ve hatta Savcı Sayan bizzat kendisi takımın taraftarın başında gelip halkımızın ne denli centilmen olduğunu görmelerini sağlayacağını söyledi Tüm takımları centilmence oynamaya adil olmaya davet ediyoruz Bilinsin ki Ağrı sahipsiz değildir. TÜM AĞRI VE AĞRI SPOR CAMİASI ADINA SAVCI SAYANA TEŞEKKÜR EDİYORUZ YİNE DİYORUZ, YAPARSA SAVCI SAYAN YAPAR.

Gepostet von AĞRI SPOR KULÜBÜ am Donnerstag, 7. März 2019

İlgili Haberler