Cemal Kaya’ya sevgi gösterisi

25.02.2021 14:10

 AK Parti 22-23 dönem Ağrı Milletvekili başarılı iş adamı Cemal Kaya, AK Parti İl Başkanlığı'nın 7'nci Olağan Kongresi'ne destek vermek için dün Ağrı'ya geldi.

Cemal Kaya’ya sevgi gösterisi

AK Parti 22-23 dönem Ağrı Milletvekili başarılı iş adamı Cemal Kaya, AK Parti İl Başkanlığı’nın 7’nci Olağan Kongresi’ne destek vermek için dün Ağrı’ya geldi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’da video konferans ile katıldığı kongrede,
Kongre’ye destek vermek için dün Ağrı’ya gelen, Ak Parti 22-23 dönem Ağrı Milletvekili ve başarılı iş adamı  Cemal Kaya’ın  adını anons ettiğinde, salonda bulunan misafirler büyük bir  tezahürat, coşku ve alkış sesleriyle Kaya’ya olan sevgilerini gösterdiler.

AK Parti 22-23 dönem Ağrı Milletvekili, başarılı bir iş adamı, araştırmacı gazeteci yazar, makam değil; ”Dava Adamı, İnsan Sevdalısı” olarak bilinen Cemal Kaya gerek kongre salonunda , gerek cadde ve sokaklarda vatandaş ve esnaf tarafından sevgi çemberi ile kuşatıldı. Kaya’nın milletvekilliği süresince  Ankara’da Ağrılıların ikinci evi olan,
kendine ulaşanlara yüreğini açan, elini uzatan, müşküllerini gideren bu yüce gönüllü adamı AĞRI HALKI ‘nın unutmadığını bir kez daha gördük.

Kaya kendisine sevgi gösteren vatandaşların sorunlarını dinledi ve kalbinin her zaman kendilerine açık olduğunu ifade etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, kongreye video konferans ile katıldı

 

Özel Haber: Gönül Özkılıç

İlgili Haberler