Cemal Kaya’dan sürpriz hareket!

22.03.2023 21:14

Makam değil insan sevdalısı olarak Ağrılı vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmuş AK Parti 22 ve 23. Dönem Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler için Milletvekili aday adaylığına yapılan müracaatların son gününde AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulunmadı.

Cemal Kaya’dan sürpriz hareket!

Makam değil insan sevdalısı olarak Ağrılı vatandaşlarımızın gönlünde taht kurmuş AK Parti 22 ve 23. Dönem Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler için Milletvekili aday adaylığına yapılan müracaatların son gününde AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı için başvuruda bulunmadı.

Edinilen bilgilere göre, AK Parti’de 22-23. dönemde Ağrı Milletvekili olarak görevini icra eden, örnek siyasetçiliği, başarılı iş insanı olmasıyla, araştırmacı gazeteci yazarlığıyla adından söz ettiren Cemal Kaya’nın AK Parti Ağrı Milletvekili Aday Adaylığı başvurusuna müracaat etmedi.

Yıllardır Ağrı’da siyaset yapan ve tabanda karşılığı olan Cemal Kaya’nın listeye kesin gireceğini sabırsızlıkla bekleyen Ağrı kamuoyu, aldıkları bu bilgiyle tam anlamıyla şoku yaşamış oldular.

 

İlgili Haberler