Başkan Sayan’dan istediği sadece doğum günü pastasıydı

07.12.2020 14:20

Başkan Sayan'ın, yolda karşısına çıkan kız çocuklarının istekleri Savcı Sayan'ı etkiledi, çocuklardan birinin doğum günüydü ama pasta alacak parası yoktu, diğerinin de ders çalışacak tableti.

Başkan Sayan’dan istediği sadece doğum günü pastasıydı

Başkan Savcı Sayan, saha ziyaretleri doğum günü olduğunu söyleyen Evin ile arkadaşı Nehir’e pasta alarak, bisiklet hediye etti.

Başkan Sayan’ın, yolda karşısına çıkan kız çocuklarının istekleri Savcı Sayan’ı etkiledi, çocuklardan birinin doğum günüydü ama pasta alacak parası yoktu, diğerinin de ders çalışacak tableti.

Başkan SAVCI SAYAN, yapılan yol çalışmalarını denetleme esnasında, yanına gelen,isimleri Evin ve Nehir olan küçük kız çocuklarından biri ders çalışacak tableti olmadığını ve birinin bugün doğum günü olduğunu ama pasta alamaya paraları olmadığını belirtmesi üzerine, Başkan Sayan derhal çocuklarının isteklerinin yerine getirmesi için yanındaki bulunan ekibine iletti..

Başkanın isteği doğrultusun da doğum günü olana küçük kıza derhal pasta temin edilerek kendisine verildi ve her ikisine de doğum günü hediyesi olarak birer adet bisiklet hediye edildi.-AĞRI

Özel haber:Gönül Özkılıç

 

 

İlgili Haberler