Başkan Sayan’a YTK Platformu Başkanın Erdoğan’dan Ziyaret

22.08.2019 18:01

Başkan Sayan’a  YTK Platformu Başkanın Erdoğan’dan Ziyaret

Yedi Renk Tek Yürek Platformu Başkanı Sayın Ömer Erdoğan ve beraberindeki heyet, Başkan Savcı Sayan’a  makamında bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Başkan Sayan, YTK Platformu Başkanı  Erdoğan ve heyetinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu ifade etti.

YTK Platformu Başkanı Erdoğan, Başkan Sayan’a yen görevinin hayırlı olması dileklerinden sonra, Ağrı’ya verdikleri önem ve değeri şu sözleri ile dile getirdi.

Erdoğan, siz Ağrı’ya belediye başkanı seçildikten sonra, proje ve insanı değerleriniz için sizi her yerde  örnek gösteriyoruz ,bizim üretim yerlerimizin çoğu batıda olsa da, Ağrıyı çok özel takip ediyoruz, özel anlatıyoruz inşallah burası bir tekstil kenti olacak, önemli bir potansiyeli var, sizde güzel bir hava oluşturdunuz, geçtiğimiz günlerde Türkiye İhracatçılar Meclisini, Erzurum Valisi ve Belediye Başkanı ziyaret etmiştim, o ziyaretlerimde de ben açık söyledim ”bu bölgede önceliğim Ağrı”dedim.

Bizim bu bölgede önceliğimiz Ağrı’dır, bu potonsiyel Ağrı’da var inşallah bununla ilgili projeyi bu yaz hayata geçirmek isteriz dedi.

Başkan Sayan belediyede yaptıkları görüşmeden sonra Erdoğan ve beraberindeki heyetle tekstilkente bir ziyaret yaparak oradaki yetkilerden, üretim ve ihracatla ilgili bilgileri misafirlerimize aktardılar.

Ziyaret esnasında Başkan Sayan, tekstilkentte günde altı bin ayakkabı üretecek bir firmanın (firmanın ismi şimdilik bizde saklı) yeni iş ortamı yaratacağını ve yüzlerce kişiye iş imkanının doğacağı haberini verdi…
Ayrıca Suriyeli bir iş adamının ”Eski lastiklerden üretilen enerji sistemi kurmak istediklerini belirti”

Savcı Sayan bölgedeki iş adamalarına seslenerek gelin Ağrı’ya yatırım yapın dedi

Tekstilkent ziyaret sonrasında  hatıra fotoğrafları ile bu güzel ziyareti ölümsüzleştirdiler.

 

Gepostet von SAVCI SAYAN am Donnerstag, 22. August 2019

Gepostet von SAVCI SAYAN am Donnerstag, 22. August 2019

 

 

İlgili Haberler