Başkan Sayan Zamana Meydan Okuyor

28.10.2019 22:28

Başkan Sayan Zamana Meydan Okuyor

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan’ın yoğun gündeminde, bugün  açılış, denetleme ve ziyaretler  ve kız isteme vardı.

Başkan Sayan, belediyede ziyaretleri kabulün ardından, saha çalışmalarına Ulu Camii çevre düzenlemelerini ve otopark inşaatını ziyaret ederek başladı.

2013 yılında hayırsever vatandaşların desteğiyle temeli atılan Ağrı Ulu Cami, geçtiğimiz günlerde, otopark ve çevre düzenleme inşaat çalışmaları devam ederken ibadet açılmıştı.

Eksiklerin bir an önce tamamlanması talimatını veren Başkan Savcı Sayan, bugün Ağrı Ulu Cami’nde devam eden çevre düzenlemesi, peyzaj çalışmaları ve otopark inşaatını yerinde inceleyerek görevlilerden bilgi aldı.

Başkan Sayan, Ulu Camimiz çevre düzenlemeleri ve otopark çalışmaları  bittikten sonra, inşallah bir anda  dört bin beş yüz kardeşimiz ibadet edebilecektir.Camimizin bugüne gelmesinde yardımlarını esirgemeyen tüm  hayırsever kardeşlerimizden Allah razı olsun, Ağrı emin adımlarla güzel günlere doğru gidiyor dedi.

 

Başkan Savcı Sayan ve Vali Süleyman Elban, bir işletmenin açılışını yaparak hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Başkan Savcı Sayan Cumhuriyet Caddesinde vatandaşlarla sohbet etti, esnafı ziyaret etti.

 

Başkan Savcı Sayan, Çelik ve Çiftçioğlu ailelerinin evlatları Elif ile Burak’ın söz merasimini gerçekleştirerek çifte hayırlı olması temennisinde bulunarak, hayırlı yolda ilk adımı attı.

Gepostet von SAVCI SAYAN am Montag, 28. Oktober 2019

Başkan Sayan’ın Ulu Camii  çevre düzenlemeleri incelemeleri

Gepostet von SAVCI SAYAN am Montag, 28. Oktober 2019

Özel haber:Gönül Özkılıç

İlgili Haberler