Başkan Sayan, Şehit Cenazelerine Katıldı

18.08.2019 00:26

Başkan Sayan, Şehit Cenazelerine Katıldı

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, dün görevlerinden dönerken Patnos’ta karıştıkları elim bir trafik kazasında hayatlarını kaybeden, köy korucusu iki kardeş Bayram ve Kasım Tekdemir kardeşlerin cenaze törenine katılarak Tekdemir ailesinin acısını paylaştı

Ağrı’nın Patnos ilçesine bağlı Dağalan köyünde bugün çok büyük bir acı vardı, Tekdemir ailesi  iki evladını dün elim bir trafik kazasında yitirmenin acısıyla ayakta durmakta zorluk çekiyorlardı, yakın akrabaları ve dostlarının destekleriyle evlatlarına son görevlerini yaptıkları görüldü.

Dağalan köyünde yapılan cenaze törenine katılan Başkan Sayan,tören boyunca  şehitlerin küçük kardeşine sarılarak ona destek verdi. Başkan Sayan’ın, derin acılı Tekdemir ailesine taziyelerini iletirken oldukça üzgün olduğu görüldü.

Görevden dönen güvenlik korucusu Bayram Tekdemir’in kullandığı 65 DH 003 plakalı otomobil ile Şahin Kırca idaresindeki 01 VY 517 plakalı kamyonet çarpışmıştı. Kazada, geçici köy korucusu kardeşler Bayram ve Kasım Tekdemir olay yerinde şehit olmuştu. Kamyonetteki yaralılar Şahin, Harun, Bahar ve Mert Kırca ise 112 Acil Servis ekiplerince Patnos Devlet Hastanesine kaldırılmıştı.

 

İlgili Haberler