Başkan Sayan: Onların Sevinci, Bizim Sevincimiz Olmalı

04.08.2019 16:43

Başkan Sayan: Onların Sevinci, Bizim Sevincimiz Olmalı

Ağrı Belediye Başkanı, gönül adamı Savcı Sayan, yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle yardıma muhtaç çocuklar için bir çağrıda bulundu.

Başkan Sayan, bayramlar tüm inananlar için çok kıymetli ve manevi değeri çok yüksek günlerdir, bayramlarda çocukları sevindirmek, özellikle yardıma muhtaç, yetim ve  öksüzleri  sevindirmek, onların yüzünü bir nebzede olsa güldürmek, biz inananların en büyük vazifesi olmalı.

Bir çocuk gülerse, hepimizin yüzü güler, onların minik yüreklerini  sevinçle doldurmak,sevinçlerine sevinç katmak için bu bayram da hayırseverler tarafında belediyemizin marketine yardım akışını başlatan, çeşitli giysiler gönderen hayırseverlerin bu değerli armağanları inşallah ihtiyaç sahibi yavrularımıza iletilecektir.

Haydi yardıma muhtaç yavrularımızın yüzlerini güldürelim, onlara gerçek manada bayram sevinci yaşatmak bizim elimizde, onun  için tüm hayırseverlerin yardımlarını bekliyoruz, yardımlarını esirgemeyen herkesten Allah razı olsun, çocuklarımız ve Ağrı’lılar adına teşekkürler ediyorum, minik kalpler sizleri unutmayacaktır. herkese şimdidien hayırlı bayramlar diliyorum, dedi…

Özel haber:Gönül Özkılıç

İlgili Haberler