Başkan Sayan Çalışanlarla Birlikte Parke Taşı Döşedi

22.10.2020 20:42

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan,  100. Yıl Mahallesi'nde devam eden kilitli parke taşı çalışmalarına katılarak çalışanlarla birlikte parke taşı döşedi.

Başkan Sayan Çalışanlarla Birlikte Parke Taşı Döşedi

Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, 100. Yıl Mahallesi’nde devam eden kilitli parke taşı çalışmalarına katılarak çalışanlarla birlikte parke taşı döşedi.

Kış mevsimi kendini hissettirmeden, Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları devam ediyor. Yürütülen çalışmalar kapsamında,1991 yılından(29 yıldır) bu yana çalışma yapılmayan 1276. sokakta bulunan yol belediye tarafından yenilendi.

Yol yapım çalışmalarını yakından takip eden Başkan Sayan; Ağrı’da çok uzun yıllardır bu gördüğünüz 1276. cı sokak gibi pek çok yola 20- 30 yıldır el değmemiş, bazılarına el attık, inşallah hepsine gereken çalışmalar yapılacak, bu tabi zaman alıyor, işçilik gerektiriyor, boya badana değil al fırçayı eline hemen bitsin, zaman gerekiyor.

İstiyoruz ki; kış gelmeden elimizden gelenin en iyisiyle yollarımızın  bakımlarını yapmayı ve vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı, bir taraftan BETON  YOLLAR yapılıyor, diğer taraftan parke çalışmalarına hız verdik.. Dedi..

Sayan bizimle görüşmesinin ardından yol ustalarının yanına giderek , hal hatırlarını sordu ve onlarla birlikte  kilitli parke döşedi.

Başkan Sayan 100.Yıl Mahallesindeki  denetlemelerinin ardından Vali Konağı Caddesinde devam eden BETON YOL çalışmalarını inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

 

 

 

 

 

 

Özel Haber: Gönül Özkılıç

İlgili Haberler