Başkan Akhan’dan Doğubayazıt’ a Bir Hizmet Daha

02.09.2018 21:49

Doğubayazıt Belediye Başkanı Ulaş Akhan,Giderayak İlçesine 100 Kişinin İstihdam Edileceği Bir Teksil Atölyesi Kurma Çalışmalarını Başlattı.

Doğubayazıt’taki Belediye lojmanlarının tadil edilerek tekstil atölyesine dönüştürülme çalışmalarına başlayan Doğubayazıt Belediye Başkanı Ulaş AKHAN, giderayak yüz kişiye istihdam yaratma ve ilçenin o ölçekte ilk tekstil atölyesi kurma çalışmalarına başladı.

Ağrı-Doğubayazıt Kaymakamı ve Belediye Başkanı Ulaş Akhan, Antalya’nın Kaş ilçesine tayini çıkmasına rağmen halen var gücüyle Doğubayazıt’a hizmet vermeye devam ediyor.

Sayın Akhan’ın bugün kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımına pek çok vatandaş gibi,biz de helal olsun sana Değerli Başkanımız dedik,işte görev aşkı,işte hizmet anlayışı budur!!!…Ne mi paylaştı?Paylaşımını olduğu gibi sizlere aktarıyoruz; ”ilk günkü heyecanla çalışmaya devam. Verscon Firmasıyla Belediye lojmanlarını tadil ederek en az 100 kişinin istihdam edileceği bu ölçekte ilçemizin ilk ve tek tekstil atölyesini kuruyoruz.”

Ağrı’da bazı belediye başkanlarına örnek teşkil etsin istiyoruz!… Makamda oturmakla olmuyor belediye başkanlığı, hizmet böyle verilir, tayini çıksa da hala o makamın ekmeğini yiyorsa, o makamın hakkı böyle verilir… Var olun Değerli Kaymakamımız, Belediye Başkanımız, bundan sonraki görev yerinde başarılarınız daim olsun, Ağrı ve Doğubayazıt sizi çok özleyecek…

Özel Haber:Gönül Özkılıç

İlgili Haberler