Bakan Akar ve Sayan’dan Ağrı’lı Esnafa Yapılan Ziyaret Sevindirdi

02.03.2019 23:33

Bakan Akar ve Sayan’dan  Ağrı’lı Esnafa Yapılan Ziyaret Sevindirdi

Milli Savunma Bakanı Akar, 12. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı’ndaki inceleme ve denetlemelerinin ardından il merkezine geçerek esnafı ziyaret etti, sonrasında Ağrı Belediye Başkan adayı Savcı Sayan ve beraberindeki heyetle Cumhuriyet Caddesi’ndeki iş yerlerine giden Akar, vatandaşlarla sohbet etti.

Halkın yoğun sevgi gösterisinde bulunduğu Akar, istekleri kırmayarak vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirdi. Cep telefonu satan bir iş yerindeki müşterilerle konuşan Akar, lise öğrencisi bir gence, telefona çok bağımlı olmaması, derslerine çalışması tavsiyesinde bulundu. Tatlı satan bir iş yerini de ziyaret eden Bakan Akar, buradan satın aldığı tatlıyı kendisini bekleyen vatandaşlara ikram etti.

Vatandaşlarla sohbet eden Akar, daha önce Ağrı’da görev yaptığını, çocuklarının burada doğduğunu anlattı. Yıllar sonra yeniden Ağrı’ya gelmekten duyduğu memnuniyeti ifade eden Bakan Akar, Ağrılıların her şeyin en iyisine layık olduğunu, gösterecekleri ferasetle de seçimlerde gereğini yapacağına inandığını söyledi.

    

 

İlgili Haberler