Atakan Atalay Cinayetinde 4 Kişi Tutuklandı

03.02.2021 19:03

AĞRI- Geçtiğimiz günlerde Ağrı'nın Eleşkirt ilçesi Molla Süleyman Köyü yakınlarında yol kenarında köylüler tarafından cesedi bulunan Atakan Atalay cinayeti ile ilgili olarak 6 kişi gözaltına alındı ve bir kişi aranıyor.

Atakan Atalay Cinayetinde 4 Kişi Tutuklandı

AĞRI- Geçtiğimiz günlerde Ağrı’nın Eleşkirt ilçesi Molla Süleyman Köyü yakınlarında yol kenarında köylüler tarafından cesedi bulunan Atakan Atalay cinayeti ile ilgili olarak 6 kişi gözaltına alındı ve bir kişi aranıyor.

Alınan bilgilere göre yapılan tahkikatlar sonucu olaya karıştıkları iddia edilerek gözaltına alınan, V.K.Ö, M.A,K.Ö,A.T ve ismi öğrenilemeyen bir kişi gözaltına alındı, bunlarda 4’ü tutuklanarak cezaevine gönderildi, bir kişinin aranmasına devam ediyor

Atakan Atalay’ın cansız bedeni 25 Ocak’ta yol kenarında köylüler tarafından bulunmuştu, yapılan otopsi sonucu Atakan Atalay’ın önce bıçaklandığı ve daha sonra kurşunlanarak öldürüldüğü tespit edildi.

Güvenlik güçleri cinayetin nedenini çözmeye çalışırken, Atakan Atalay cinayeti ile ilgili olan bir kişinin arandığı  bildirildi.

İlgili Haberler