AK Parti Van Milletvekili Arvas’tan, DTSO Başkanı Cemal Can’a Ziyaret

05.11.2022 17:53

AK Parti "2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” çalıştayı için Ağrı’da bulunan AK Parti Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Doğubayazıt Ticaret Odası Başkanı Cemal Can’ı ziyaret etti.

AK Parti Van Milletvekili Arvas’tan, DTSO Başkanı Cemal Can’a Ziyaret

AK Parti “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” çalıştayı için Ağrı’da bulunan AK Parti Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, Doğubayazıt Ticaret Odası Başkanı Cemal Can’ı ziyaret etti.

AK Parti “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” kapsamında düzenlenen çalıştaya katılan AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas ve heyeti, Doğubayazıt’a gerçekleştirdiği ziyaretinde Ağrı ilimizin ve bölgemizin tanınmış hayır sever İş İnsanı ve Can Holding Yönetim Kurulu Başkanı 7 Ekim 2022 tarihinde Doğubayazıt Sanayi ve Ticaret Odası (DTSO) Başkanı olarak seçilen Cemal Can’ı da makamında ziyaret etti.

İş İnsanı ve DTSO Başkanı olarak seçilen Cemal Can’ın göreve geldikten sonraki dönemde Doğubayazıt’ın ivme kazandığına değinilen görüşmenin ana sohbet konularını ise Gürbulak Sınır Kapısı ve Doğubayazıt ilçesinin genel sorunları oluşturdu. Verimli geçen görüşmenin ardında DTSO Başkanı Cemal Can ziyareti için teşekkürlerini sunmak amacıyla AK Parti Van Milletvekili Arvas’a plaket takdim etti.

 

İlgili Haberler