AK PARTİ MKYK’da İsimler Belli Oldu, Yeni MKYK Kimler var?

24.03.2021 13:40

 AK Parti MKYK isim listesi düzenlenen kongre sonrası belli oldu. AK Parti yeni MKYK kimler var? 2023 seçimleri için lider kadrolarını belirleyen AK Parti'nin 7. olağan kongresi Ankara'da gerçekleştirildi. Kongrede AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu'nda yer alacak isimlerde de değişiklik yaşandı. Peki AK Parti MYKY'da kimler var? İşte AK Parti MKYK isim listesi!

AK PARTİ MKYK’da İsimler Belli Oldu, Yeni MKYK Kimler var?

AK Parti MKYK isim listesi düzenlenen kongre sonrası belli oldu. AK Parti yeni MKYK kimler var? 2023 seçimleri için lider kadrolarını belirleyen AK Parti’nin 7. olağan kongresi Ankara’da gerçekleştirildi. Kongrede AK Parti Merkez Karar Yönetim Kurulu’nda yer alacak isimlerde de değişiklik yaşandı.

AK PARTİ MKYK İSİM LİSTESİ! 75 KİŞİYE ÇIKACAK

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde MKYK için açıklamalarda bulundu;

“Artık önümüzde 2023 var. 2023’e hazır mıyız? 2023’e hamdolsun şimdi bugün yapacağımız tüzük tadilatı ile 50 kişilik bir Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) değil şimdi 75 kişilik bir MKYK ile yola devam edeceğiz. Ayrıca, yedek diye bir ifade var o da 35 kişi ama onlar yedek olarak kalmayacak. Onlar da aynen 35 kişi ile beraber çalışacaklar asıl üyeler gibi.”

LİSTEDE  MAALESEF AĞRI’DAN  İSİMLER YER ALAMADI

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi’nde MKYK için açıkladığı listede MAALESEF AĞRI’DAN isimler yer alamadı..

Kaynak: Ş.V

İlgili Haberler