Ak Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar’ın Taziye Teşekkür Mesajı

15.10.2020 00:24

Ak Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Av. Mustafa Konyar, Çarşamba günü kaybettiği ağabeyi Tacettin Konyar'ın vefatı nedeniyle kendilerini yalnız bırakmayan, acılarını paylaşan eş, dost, akraba ve hemşehrileri için kendi sosyal medya hesabından bir taziye/teşekkür mesajı paylaştı.

Ak Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar’ın Taziye Teşekkür Mesajı

Ak Parti Doğubayazıt ilçe Başkanı Av. Mustafa Konyar, Çarşamba günü kaybettiği ağabeyi Tacettin Konyar’ın vefatı nedeniyle kendilerini yalnız bırakmayan, acılarını paylaşan eş, dost, akraba ve hemşehrileri için kendi sosyal medya hesabından bir taziye/teşekkür mesajı paylaştı.

Konyar mesajında: Ağabeyimiz Tacettin Konyar’ın vefatı vesilesiyle tüm, eş, dost, akraba ve hemşerilerimiz, gerek cenaze törenimize gerekse taziyemize katılarak veya telefonla arayarak bu acı günümüzde bizleri yalnız bırakmadılar.

Uzaktan yakından cenazemize katılan, taziye ziyaretinde bulunan, mesaj gönderen, telefonla başsağlığı dileyen, sosyal medya aracılığı ile başsağlığı ileten, definden önce ve sonra taziyemize gelip acımızı paylaşan, Türkiye’nin her yerinden dualarını esirgemeyen akrabalarımıza, dostlarımıza, arkadaşlarımıza ,hemşerilerimize ve gönüldaşlarımıza tüm ailemiz adına şükranlarımızı sunarız.

Cümle geçmişlerimize Allah’tan rahmet diler, herkese sağlık ve afiyetler temenni ederiz, ifadelerine yer verdi.

 

İlgili Haberler