AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Acılı Aileleri Ziyaret Etti

11.11.2022 20:40

Van'dan İstanbul'a gitmek üzere yola çıkan bir yolcu otobüsünün Ağrı'nın Tutak ilçesinde öğle saatlerinde 2 tır ile çarpışması sonucunda 8 kişi hayatını kaybetmişti. AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi. Elim kazada hayatını kaybeden Ağrılı hemşerilerinin evlerine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Ağrı Milletvekili Çelebi Acılı Aileleri Ziyaret Etti

Van’dan İstanbul’a gitmek üzere yola çıkan bir yolcu otobüsünün Ağrı’nın Tutak ilçesinde öğle saatlerinde 2 tır ile çarpışması sonucunda 8 kişi hayatını kaybetmişti. AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi. Elim kazada hayatını kaybeden Ağrılı hemşerilerinin evlerine taziye ziyaretinde bulundu.

AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Geçtiğimiz pazartesi günü Ağrı’nın Tutak ilçesinde yaşanan ve 8 kişinin hayatını kaybetmesine mal olan kazanın hemen sonrasından itibaren hem kaza mahalinde hem de hastanede Ağrılı hemşerilerinin yanındaydın. Bugün de Patnos Kaymakamı Yusuf Cankatar ile birlikte kazada hayatını kaybeden Emrah Solmaz, Ebrar Tatlı ve Eşref Tutak’ın ailelerine taziye ziyaretinde bulundular.

Taziye ziyaretleri sırasında yaşanan elim kazadan dolayı yaşadığı üzüntüyü merhumların ailelerine ileten Milletvekili Çelebi, Cenab-ı Allah’tan rahmet niyaz ettiğini, acılı ailelere sabır ve başsağlığı dileklerinde bulunduğunu belirtti.

 

İlgili Haberler