Ak Parti Ağrı İl Başkanı Av. Halil Özyolcu’dan OGC Ziyareti

15.03.2022 13:27

Ak Parti Ağrı İl başkanı Avukat Halil Özyolcu, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İl Başkan Yardımcısı Kasım Polat ve Vasip Yılmaz Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti Genel Başkanı Nihat Aydın’a ziyarette bulundular.

Ak Parti Ağrı İl Başkanı Av. Halil Özyolcu’dan OGC Ziyareti

Ak Parti Ağrı İl başkanı Avukat Halil Özyolcu, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İl Başkan Yardımcısı Kasım Polat ve Vasip Yılmaz Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti  Genel Başkanı Nihat Aydın’a ziyarette bulundular.

OGC Genel Başkanı Nihat Aydın, Ak Parti’nin 2002 ve 2007 yılları arasında 22. Dönem Ağrı Milletvekilliğine seçilen ve 19 Şubat 2021 tarihi itibariyle de Ağrı AK Parti İl başkanlığı görevini yürütmekte olan Avukat Halil Özyolcu ve beraberindeki heyeti makamında misafir etti.

Güzel bir sohbet eşliğinde geçen ziyarette Ağrı ile ilgili önemli konulardan bahseden Başkan Av. Özyolcu gün geçtikçe Ağrı yararı için yapılan çalışmalarda önemli adımlar atmakta olduklarını dile getirdi. OGC Genel Başkanı Aydın’da, zamanında topluma daha iyi hukuk ve adalet hizmeti sunmak amacıyla Hayfa Hukuk Web portalı projesini hayata geçirmiş olan ve bu portal aracılığıyla vatandaşlarımızın hukuki bilgiye online erişimi ve hukuk hizmetlerini online almalarını hedeflemiş olan Özyolcu’nun şimdi daha atacak önemli adımları olduğuna inandıklarını dile getirdi.

Ak Parti Ağrı İl başkanı Avukat Halil Özyolcu, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, İl Başkan Yardımcısı Kasım Polat ve Vasip Yılmaz tarafından gerçekleştirilen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

 

İlgili Haberler