AİÇÜ’DE 4. Uluslararası Ahmed-i Hani Sempozyumu Online Olarak Yapılacak

12.11.2020 14:13

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi'nde  ‘İslâm’da Sağlık ve Koruyucu Hekimlik’ temalı 4. Uluslararası Ahmed-i Hani Sempozyumu, 14-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Koronavirüs Pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecektir.

AİÇÜ’DE 4. Uluslararası Ahmed-i Hani Sempozyumu Online Olarak Yapılacak

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi’nde  ‘İslâm’da Sağlık ve Koruyucu Hekimlik’ temalı 4. Uluslararası Ahmed-i Hani Sempozyumu, 14-15 Kasım 2020 tarihleri arasında Koronavirüs Pandemisi nedeniyle online olarak gerçekleştirilecektir.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi  tarafından düzenlenen 4. Uluslararası Ahmed-i Hani Sempozyumunda birçok ülkeden 52 bilim insanı bildirilerini online olarak sunacaktır. Rektör Prof. Dr. Abdulhalik KARABULUT, iki gün sürecek sempozyumda bilim insanları tarafından Sağlık ve Koruyucu Hekimlik konusunda yapılan çalışmaların tüm yönleri ile ele alınacağını söyledi. Prof. Dr. KARABULUT, sempozyumla insan sağlığı konusunda 21. Yüzyıl dünyasının ihtiyaç duyduğu birçok ilke ve esasla ilgili çalışmaların yapılmasına ve bu çalışmaların halka sunulmasına katkı sağlanmış olacağını belirtti.

İlgili Haberler