Ağrı’nın bitmeyen ölüm yolu vatandaşları yaralamaya devam ediyor!

24.09.2022 23:52

Ağrı'da bitmek bilmeyen çevre yolundaki asfalt ve alt yapı çalışması yaralamaya devam ediyor. onarımı nedeni ile bugün yaşanan kazada 2 kişi yaralandı.

Ağrı’nın bitmeyen ölüm yolu vatandaşları yaralamaya devam ediyor!

Ağrı’da bitmek bilmeyen çevre yolundaki asfalt ve alt yapı çalışması yaralamaya devam ediyor. onarımı nedeni ile bugün yaşanan kazada 2 kişi yaralandı.

Ağrı’da onarım adı altında başlayan ve bir türlü bitmeyen çevre yolundaki asfalt ve alt yapı çalışması bir kazaya daha sebep oldu. Mayıs ayında başlanan ve tek iş makinası ile ağır ağır çalışarak ölümlere neden olan yol onarımı vatandaşların canına mal oluyor.

İşlerin ağır ilerlediği çevre yolunda hemen her gün maddi hasarlı kaza meydana gelirken, yavaş giden yol yapım çalışmalarından dolayı bir çok yaralanın yanında iki vatandaşın da hayatını kaybettiği ölümlü kaza meydana gelmişti.

Bugün yine o bitmeyen yolda bir trafik kazası daha yaşandı.

Tek şerit üzerinden ilerleyen trafikte Akşale Çimento’ya ait kamyonla hafif ticari araç çarpıştı. Çarpışmada hafif ticari araçta bulunan 2 kişi yaralandı.

112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdüğü yaralıların bedenlerinde çeşitli kırıklar oluştuğu ve hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

İlgili Haberler