Ağrı’lı Başarılı Tenisçiler GSİM Cihan Demir’i Ziyaret Etti

28.08.2020 10:20

Ağrı’lı Başarılı Tenisçiler GSİM Cihan Demir’i Ziyaret Etti

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir ve Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Tenis turnuvasında başarı gösteren sporcuları ve antrenörlerini makamında ağırlayarak, elde edilen başarılarından dolayı kutladı.

Türkiye Tenis Federasyonu Başkanlığının 20-25 Ağustos 2020 tarihleri arasında Batman’da organize ettiği ve Türkiye genelinden 51 takımdan 250 sporcunun katıldığı Doğu ve Güneydoğu Anadolu Takım Şampiyonasına, Ağrı’dan Tenis antrenörü Fırat Balkis yönetiminde 12 sporcu katıldı.

Başarılı müsabakalar sonucunda tüm rakiplerini yenerek namağlup şampiyon olan Ağrı tenis takımı Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’i makamında ziyaret etti.

İl Müdürü Demir yapmış olduğu açıklamada; ”Genç tenisçilerimiz Batman’da büyük bir başarıya daha imza attı. Sporcularımız 51 takımdan 250 sporcunun mücadele ettiği müsabakalarda şampiyon olarak bize büyük bir sevinç yaşattılar. Sporcularımızı ve antrenörleri tebrik eder, başarılarının devamını diliyorum. İnşallah böyle başarılar ile bizleri mutlu etmeye devam edersiniz dedi.

İlgili Haberler