Ağrı’dan acı haber geldi!

01.06.2023 20:14

Ağrı’da bugün sabah 10:00 sularında kaybolduğu ve haber alınmadığı söylenen 6 yaşındaki Miray Asel’in acı haberi ailesini kahretti.

Ağrı’dan acı haber geldi!

Ağrı’da bugün sabah 10:00 sularında kaybolduğu ve haber alınmadığı söylenen 6 yaşındaki Miray Asel Ülgay’ın acı haberi ailesini kahretti.

Edinilen bilgilere göre Ağrı merkez Fırat Mahallesi’nde oturan Reyis ve Güleser Ülgay, 6 yaşındaki çocukları Miray Asel ile birlikte hayvanlarına bakmak için 100. Yıl Mahallesi’nde kiraladıkları ahıra gitti. Daha sonra Miray Asel’i arabada bırakan anne ve baba ahırda hayvanlara bakmaya gitti. İşlerini bitirdikten sonra döndüklerinde kızlarını arabada bulamayan Ülgay çifti, 112 çağrı merkezine kayıp ihbarında bulundu.

Kısa sürede olay yerine gelen, polis, itfaiye ve AFAD ekipleri küçük çocuğu arama çalışması başlattı. Başlatılan çalışmalar kapsamında ahırın yanında bulunan foseptik çukurunu boşaltan ekipler, minik Miray Asel’in cansız bedenine ulaştı.

Küçük kızın cansız bedeni incelemelerde bulunmak üzere, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı.

İlgili Haberler