Ağrı’daki feci kazada hayatını kaybeden 3 kişi toprağa verildi!

10.11.2022 18:54

Ağrı Tutak’ta iki tır ile bir yolcu otobüsünün karıştığı ve 8 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında hayatını kaybedenlerden Önder Gürbüz ve Serhat Bayraktutan ve Nevzat Taş'ın cenazeleri Van'da toprağa verildi.

Ağrı’daki feci kazada hayatını kaybeden 3 kişi toprağa verildi!

Ağrı Tutak’ta iki tır ile bir yolcu otobüsünün karıştığı ve 8 kişinin hayatını kaybettiği trafik kazasında hayatını kaybedenlerden Önder Gürbüz ve Serhat Bayraktutan ve Nevzat Taş’ın cenazeleri Van’da toprağa verildi.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi morgundan alınan 28 yaşındaki 4 çocuk babası Önder Gürbüz’ün cenazesi, ambulansla Erciş ilçesine bağlı Kekliksırtı, Nevzat Taş’ın (44) cenazesi de ailesi tarafından teslim alınarak Van’ın Muradiye ilçesine getirildi. Gürbüz’ün cenazesi kılınan namazın ardından gözyaşlarıyla köy mezarlığına defnedildi. Kazada hayatını kaybeden 23 yaşındaki Serhat Bayraktutan’ın cenazesi ise Özalp ilçesine bağlı Çamurlu Mahallesi’ne getirildi. Cenaze, köy camisinde kılınan namazın ardından dualarla mahalle mezarlığında toprağa verildi.

Kafkas Üniversitesi Sınıf Öğretmenliği bölümünden bu yıl mezun olan Bayraktutan’ın, diplomasını almak için Kars’a gittiği öğrenildi. Kazada hayatını kaybedenlerden biri olan Nevzat Taş’ın (44) cenazesi de ailesi tarafından teslim alınarak Van’ın Muradiye ilçesine getirildi. İlçenin Yukarı Argıt Mahallesi Demirtepe mezrasına getirilen Taş’ın cenazesi, gözyaşları arasında toprağa verildi.

 

Kaynak: ŞEHRİVAN

İlgili Haberler