Ağrı’da Şehit Olan Teğmen Dağlı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

26.08.2018 18:29

Ağrı’da Şehit Olan Teğmen Dağlı, Son Yolculuğuna Uğurlandı

Ağrı’da bölücü terör örgütüne yönelik operasyonda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede şehit düşen Piyade Teğmen Celal Dağlı’nın naaşı düzenlenen cenaze töreninin ardından Cebeci Askeri Şehitliği’nde defnedildi.
Ağrı Doğubayazıt bölgesinde 21 Ağustos 2018 tarihinde terör örgütüne yönelik yürütülen operasyonda ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Piyade Teğmen Celal Dağlı (25) için Ankara’da cenaze töreni düzenlendi.
Ahmet Hamdi Akseki Camii’nde öğle namazına müteakip kılınan cenaze namazına AKP Meclis Grup Başkanı Naci Bostancı, BBP Genel Başaknı ve AKP Ankara Milletvekili Mustafa Destici, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu,Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, şehit Dağlı’nın babası Mahmut Dağlı, annesi Aysel Dağlı, kardeşleri, nişanlısı Ebru ve çok sayıda vatandaş katıldı.
2 HAFTA ÖNCE NİŞANLANMIŞTI
Şehit Teğmen Celal Dağlı’nın kız kardeşi, abisinin askeri tören kepini taktı ve top arabasının geçişi sırasında abisine son kez selam durdu.
Şehit Dağlı’nın annesi Aysel Dağlı, 2 hafta önce nişanlandığı nişanlısı Ebru ve 4 kardeşi ise cenazenin geçişi sırasında tabuta el salladı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

İlgili Haberler