Ağrı’da Pasifik Telekom’a Abonelik Talep Patlaması

13.02.2021 19:32

Ağrı'da ''Ultra Limitsiz İnternet ve Sabit Telefonda'' yeni bir çığır açan PASİFİK TELEKOM abonelik talep patlaması yaşıyor.

Ağrı’da Pasifik Telekom’a Abonelik Talep Patlaması

Ağrı’da ”Ultra Limitsiz İnternet ve Sabit Telefonda” yeni bir çığır açan PASİFİK TELEKOM abonelik talep patlaması yaşıyor.

PASİFİK TELEKOMİNİKASYON HİZMETLERİ Ülke Distribütörü ÇAMKIRAN GROUP – Ağrı İl Bayisi KARAL TELEKOMİNİKASYON yetkilileri ”ABONELERİMİZİN MEMNUNİYETİ   BİZLERİN REFERANSIDIR” inşallah Ağrı’da hizmetlerimizi kullanmayan abone kalmayacaktır dedi.

Yaklaşık  üç ay önce, Ağrı’da  ”Ultra Limitsiz İnternet ve Sabit Telefonda Yeni Bir Dönem” başlatan PASİFİK TELEKOM müdürü Murat ÇAMKIRAN; bizden hizmet alan abonelerimizin memnuniyeti ve bizleri çevrelerine tavsiye etmeleri ile gün be gün abone sayımız hızla artmakta evet bizler sadece DOĞU GÜNEYDOĞU’da değil ülke genelinde en kaliteli ve en uygun fiyata verdiğimiz hizmetimizde iddialıyız, biz bu sektörde kemikleşmiş tekelciliği kırmayı hedef aldık ve inşallah bu kutsal yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Bakın size bir örnek vermek isterim; Kasım 2020 den beri (ATSO) Ağrı Ticaret ve Sanayi Odasına hizmet veriyoruz, bizden almış oldukları kaliteli ve  uygun fiyatlı sabit telefon ve internet hizmetlerinden çok memnun kaldıkları için 2800 oda üyelerine tavsiye mesajı göndererek  firmamızı  tavsiye ettiler. Nitekim  ATSO gibi bir yapının kısa sürede güvenini kazanmak ve tüm üyelerine referans olarak bizleri tavsiye etmeleri  bizlerin verdiği hizmetin bir geri dönüşüdür ve bu bizleri son derece memnun etmiştir.

Genel Sekreter  Sayın Ferdi BAYCAN ÖGEL beyefendinin daha önce 680 TL. öderken bizden aldıkları daha kaliteli hizmet için sadece 270 TL. civarında bir fatura ödüyor ve dediğim gibi aldıkları hizmet  kalite anlamında da kat be kat  arttı, Sayın ÖGEL tereddüttü olan varsa  bizzat beni  arayabilir diyerek  referans olduklarını ifade ettiler

(ATSO) Ağrı Ticaret ve Sanayi Odasının üyelerine PASİFİK TELEKOM’U Tavsiye  Mesajı 

ATSO -Oda Başkanlığı olarak 26.11.2020 Tarihinde Oda Merkezimiz ve Siz Değerli Üyelerimizin kullanmakta olduğu Sabit Telefon ve İnternet Hizmetlerini PASİFİK TELEKOM Firmasından çok daha uygun fiyata ve daha kaliteli almak için yaptığımız protokol ve odamızın geçişi ile almış olduğumuz hizmetin sorunsuz ve son derece kaliteli olmasından dolayı üyelerimiz olarak sizlerin de geçiş yapmasını önemle tavsiye eder iyi çalışmalar dileriz. PASİFİK TELEKOM AĞRI BAYİİ ALPTEKİN GROUP-KARAL TELEKOM İletişim 0472 215 04 98 0531 223 23 29

Bizlere referans olan  (ATSO) Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Saim Alpaslan  ve Genel Sekreter Ferdi BAYCAN ÖGEL beyefendilere ve diğer değerli Kamu Kurumları, Yerel yönetimler, STK.lar, Özel sektör ve Bireysel abonelerimize bizlere  inandıkları ve güvendikleri için çok teşekkür ediyoruz, inşallah çok uzun yıllar  aynı ailenin bireyleri olarak kalacağımıza inanıyorum, dedi…

 

İlgili Haberler