Ağrı’da Koşuyolu Futbol Okulu Açıldı!

17.06.2022 16:28

Koşuyolu Spor Mağazaları, özel futbol okulu açarak 7-14 yaş aralığındaki çocukların yaz mevsiminde spor yapmalarına katkı sağlayacak.

Ağrı’da Koşuyolu Futbol Okulu Açıldı!

Ağrı’nın önemli antrenörlerinden Sacit Demir ve Mete Telhan, Koşuyolu Spor Mağazaları ile iş birliğinde bulunarak Koşuyolu Futbol Okulu’nu açtı. Futbol okulunda 7-14 yaş aralığındaki çocuklara hizmet verilecek.

Futbol okulunun Ağrı için önemli olduğunu söyleyen UEFA-B Belgeli antrenör Sacit Demir, “Biz geçmiş yıllarda Beşiktaş ve Galatasaray Futbol okullarını açarak çocuklarımızdan spor yapmak isteyenlere daha iyi koşullarda imkanlar sağlamaya çalışmıştık. Artık Ağrı’nın kendine has bir markasını oluşturarak Koşuyolu Futbol Okulu adı ile bu hizmete devam edeceğiz. Bugün karne alan çocuklarımızı tebrik ediyorum. Onların yaz döneminde teknolojiden hele ki cep telefonundan az da olsa uzak kalması ve spor yapmaları faydalarına olacak diye düşünüyoum.” dedi.

Futbol okulunun tecrübeli antrenörlerinden Mete Telhan ise yalnızca futbol eğitimi olmayacağını söyleyerek “Biz sadece futbol eğitimi vermeyeceğiz. Çocuklar burada yeni arkadaşlıklar edinerek sosyalleşecekler. Futbol dışı aktiviteler ile yaz sezonunu ve okullarının ilk iki ayını daha verimli geçirmelerine katkıda bulunacağız.

Futbol okuluna kayıt yapmak isteyenler Nike Koşuyolu Mağazalarına girerek kayıt yapabilirler. Sosyal medya hesaplarımızdan aktif şekilde bilgi alabilirler. Ayrıca 0542 284 23 68 numaralı iletişim hattımızdan da irtibata geçerek kayıt yapabilirler.” Açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler