Ağrı’da Kalp Krizi Can Almaya Devam Ediyor

19.10.2019 11:17

Ağrı’da Kalp Krizi Can Almaya Devam Ediyor

Ağrı’nın  tanınmış eşraflarından  Ebubekir Kılıç’ın oğlu, otomotiv sektöründe tanınmış iş adamlarından Metin Kılıç’ın  44 yaşında, dün akşam saatlerinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmesi hepimizi derin yasa boğmuştur.

Kendisini yakinen tanıdığım çocukluk arkadaşım, değerli güzel insan  henüz 44 yaşında aramızdan ayrılıyor, Allah mekanını Cennet eylesin, Ağrı’da yaşamak acaba bir talihsizlik mi, diye soruyorum kendime? Son bir ay içerisinde bizim bildiğimiz  beş değerli insanı kalp krizi sonucu kaybettik.

Değerli büyüğümüz İhsan Erim  Erzurum’da , Metin Yılmaz 49, Mahmut Aslanboğa  45 Van’da, Mahmut Aslanboğa 45 Van’da ve bugün çocukluk arkadaşım 44 yaşındaki  Metin Kılıç.

Ağrı sağlık alanında geri kalmış bir il, sadece sosyal medya’da vaatlerde bulunulan ama icraat olmayan.

Yeter artık bu milletin sağlığı ile oynamayın, bizler çok fazla bir şey istemiyoruz, her vatandaş gibi bizimde yaşama hakkımız var % 30 kapasiteyle açılan hastanemizin eksiklerini tamamlayın, ANJİYO ÜNİTESİNİ hizmete sokun ve bizlerinde insan olduğumuzu unutmayın.

Orta Doğu Gazeteciler Cemiyeti olarak, buradan tekrar hayatını kaybeden değerli insan Metin Kılıç’ın acısını paylaşıyor, ailesine tüm sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

İlgili Haberler