Ağrı’da Güvenlik Nedeniyle Araç Trafiğine Kapatılan Hani Baba Caddesi Trafiğe Açıldı

12.02.2020 21:09

Ağrı’da Güvenlik Nedeniyle Araç Trafiğine Kapatılan Hani Baba Caddesi Trafiğe Açıldı

AĞRI-Geçtiğimiz yıllarda güvenlik dolayısıyla tek taraflı olarak trafiğe kapatılan Hani Baba Caddesi üzerindeki alan yeniden trafiğe açıldı.

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Belediye Başkanı Savcı Sayan ve Ağrı İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürü Kudret Özçelik ile Trafik Komisyonu tarafından alınan karar ile cadde yeniden araç trafiğine açıldı. Caddeyi kullanan vatandaşların talepleri üzerine durum göz önüne alınarak yol yeniden hizmete açıldı.

Ağrı Huzur Kenti

Ağrı’nın Huzur Kenti olduğunu vurgulayan Başkan Sayan, “Sayın Valimiz, İl Emniyet Müdürümüz ile birlikte vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulunduruyoruz. Bu doğrultuda Hani Baba Caddemiz üzerinde trafiğe kapalı olan yolumuzu uzun yıllar sonra trafiğe açarak güvenlik nedeniyle kapatılan bölgelerin artık gönül rahatlığıyla halkın hizmetine sunulabileceğini gördük. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. “dedi.

Hani Baba Caddesinin yıllar sonra trafiğe açılması ağrılılar tarafından sevinçle karşılandı,Başkan Sayan’la Ağrı’da güzel gelişmeler olduğunu ifade eden bir vatandaş,daha yolun başındayız; başkanımızla inşallah Ağrı hak ettiği güzellikler kavuşacak dedi…

İlgili Haberler