Ağrı’da Din Görevlileri Başarı Belgesi ile ödüllendirildi

23.10.2021 10:43

Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, özverili çalışmaları sebebiyle müftülük personeline, Ağrı Valisi Dr. Osman Varol imzalı başarı belgelerini takdim etti. 

Ağrı’da Din Görevlileri Başarı Belgesi ile ödüllendirildi

Ağrı İl Müftüsü Tandoğan Topçu, özverili çalışmaları sebebiyle müftülük personeline, Vali Dr. Osman Varol imzalı başarı belgelerini takdim etti.

 

Müftü Topçu’nun önerisiyle Vali Varol tarafından 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Şehitlerini anma töreni ile Din Hizmetlerinde ki özverili çalışmaları sebebiyle Ağrı İl Müftülüğü bünyesinde; müftü yardımcılığı, ilçe müftülüğü, vaizlik, din hizmetleri uzmanlığı ve din görevlisi unvanlarında görev yapan personel, ‘Başarı Belgesi’ ile ödüllendirildi.

 

Pandemi tedbirleri eşliğinde İl Müftülüğünde düzenlenen “Başarı Belgesi” takdim töreninde konuşan İl Müftüsü Topçu; ” Din görevlilerimiz Diyanet İşleri Başkanlığımızın koordinesinde dini hizmet yanında vatandaşlarımızın maddi manevi sıkıntılarını gidermek için her zaman vefakârca çalışmaktadırlar. Tüm müftülük çalışanlarına gösterdikleri yüksek performans ve hizmet anlayışlarından dolayı şahsım ve kurumum adına teşekkür ederim.” Açıklamasında bulundu.

İlgili Haberler