Ağrı’da, ”DAMLA GIDA, ET ve ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİNDE” En Uygun Fiyatlarıyla Hizmet Yarışında

23.04.2021 13:51

Ağrı'da ''DAMLA GIDA, ET ve ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİYLE'' Ramazan Ayın'da da müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi sürdürüyor.

Ağrı’da, ”DAMLA GIDA, ET ve ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİNDE” En Uygun Fiyatlarıyla Hizmet Yarışında

Ağrı’da ”DAMLA GIDA, ET ve ŞARKÜTERİ ÜRÜNLERİYLE” Ramazan Ayın’da da müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi sürdürüyor.

AĞRI- Damla Gıda Ağrı’da kendilerinin besleyerek yetiştirdiği hayvanların etleri ile süslediği tezgahında, Ramazanda da, en uygun fiyatlarla, tamamen hijyenik şartlarda satışı sunduğu, taze  et ürünleri ve piliç çeşitleri ile Ağrı ve çevre illere kıyasla oldukça uygun fiyatlarla vatandaşlara sunmanın gururunu yaşıyor.

Damla et, sadece Ağrılı vatandaşlara hizmet vermiyor, şehir dışından aldıkları yoğun siparişleri uygun şartlar ve koşullarda adrese telim ediyor.

Ağrı’da PTT Caddesinde hizmet veren DAMLA GIDA, sektöründe; Ağrı’nın kaliteli organik et ve bal satışlarının yanı sıra, Türkiye’nin de birçok iline Organik Ağrı Balı ve kendilerinin beslediği hayvanlarının etlerini  göndererek sektöründe iddialı olduğu kadar diğer şarküteri ürünlerinde de adından söz ettiren bir işletme. Ayrıca ”DAMLA GIDA” et ve bal ürünleri dışında peynir ve süt ürünlerinde de güvenilir olduğunu vurgularken bu güven duygusu ile müşterileri için koronavirüse karşı ek önlemler aldığını duyurdu.

İlgili Haberler