Ağrı’da 2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı yapıldı

08.11.2021 16:07

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde, 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Ağrı’da 2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı yapıldı

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde, 2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

Spor Şube Müdürü Cemil Budak, Milli Eğitim Şube Müdürü Bülent Aydemir, Gençlik ve Spor Personel Şube Müdürü Gökmen Aslankılıç, Şube okul sporları üyesi Hanifi Karaoğlan, beden eğitimi öğretmenleri ve antrenörler okul sporları faaliyetleri teknik toplantısına katılım sağladılar.

2021 – 2022 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Değerlendirme ve Planlama Toplantısı’nda Spor Şube Müdürü Cemil Budak açıklamada bulunarak okul sporları faaliyetleri için tüm tesislerin ve tüm imkânların seferber edildiğini söyledi. Müdür Budak, “2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılında Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz ile paydaş kurumumuz Ağrı İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştireceğimiz çok güçlü bir spor faaliyetidir. Bu yıl Okul sporları faaliyetlerini 27 farklı branşta yapacağız.

Okul sporları faaliyetinin amacı yetenekli gençleri keşfetmek ve daha fazla gence ulaşmak, gençleri uyuşturucu maddelerden ve kahve köşelerinden uzak tutmaktır. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyor, tüm sporculara ve beden eğitim öğretmenlerimize şimdiden başarılar diliyorum.” dedi.

 

 

İlgili Haberler