Ağrı’da 15-21 Mayıs Gençlik Haftası Başladı

15.05.2020 22:51

Ağrı’da 15-21 Mayıs Gençlik Haftası Başladı

Ağrı’da 15-21 Mayıs tarihlerini kapsayan Gençlik Haftası açılışı, Covid-19 tedbirleri ile sosyal mesafeye uyularak Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15-19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Haftası dolayısıyla çelenk sunma töreni gerçekleştirildi. Pandemi süreci nedeniyle tören önceki yıllara göre buruk başladı. Çelenk sunumunun ardından Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Çelenk sunma törenine; Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, Spor Şube Müdürü Cemil Budak,milli sporcular kurum personeli katılım sağladı.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir; Covıd-19 salgını nedeniyle Gençlik ve Spor Bakanlığının başlatmış olduğu uzaktan eğitim online olarak antrenörlerimiz, gençlik görevlilerimiz aracılığıyla eğitimlerimiz ve faaliyetlerimize devam ettiriyoruz.

Hafta boyunca deneyimli antrenörlerimiz mahallelerde evlerinde çıkamayan halkımız için sportif faaliyetlerde bulunacak. Ayrıca hafta boyunca aileler arası online sportif yarışmalar düzenlenecektir.

İlgili Haberler