Ağrı Valisi Varol’dan, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği

21.07.2020 22:36

Ağrı Valisi Varol’dan, Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara Veda Yemeği
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan, 14 Temmuz 2020 tarihli 2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Ağrı’dan ayrılacak olan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar onuruna, Ağrı Valiliği tarafından veda programı düzenlendi.
  Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Hamur Kaymakamlığı görevine atanan Vali Yardımcısı Yakup Ömeroğlu, Bilecik Söğüt Kaymakamlığı görevine atanan Vali Yardımcısı V. ve Hamur Kaymakamı Ömer Faruk Tuncer, Balıkesir Havran Kaymakamlığı görevine atanan Patnos Kaymakamı Enver Özderin, Ankara Elmadağ Kaymakamlığı görevine atanan Doğubayazıt Kaymakamı Zafer Engin, Rize Vali Yardımcılığı görevine atanan Eleşkirt Kaymakamı Gülhani Ozan Sarı için gerçekleştirilen veda yemeğine; Vali  Dr. Osman Varol, Vali Yardımcıları ve diğer ilçe Kaymakamları katıldı.
Düzenlenen veda programında yenilen yemeğin ardından Vali Dr. Osman Varol yaptığı konuşmayla, ilimizdeki görev süreleri boyunca ilimizin ve ilçelerimizin kalkınması ve vatandaşlarımızın daha müreffeh bir yaşam sürmesi için yapmış oldukları hizmetlerden dolayı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara teşekkür etti. Kendileri ile görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Varol, ilimizden ayrılacak olan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara yeni görev yerlerinde başarılar diledi.

İlgili Haberler