Ağrı Valisi Elban’dan,ATSO’ya Ziyaret

05.09.2018 18:37

Ağrı Valisi Elban’dan,ATSO’ya Ziyaret

Ağrı Valisi Süleyman Elban, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan ve yönetim kuruluna bir nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN, Meclis Başkanı Vasip YILMAZ ,Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri hazır bulundular.Görüşmede ATSO tarafından Ağrı’daki sorunlarla ilgili Sayın Vali Süleyman ELBAN ile bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yönetim Kurulu Başkanı Saim ALPASLAN Sayın Vali Elban’a, ATSO’a geldikleri için teşekkür ettiklerini Ağrı’nın sorunlarını iletme konusunda ve Ağrı’ya yapacakları hizmetler konusunda her zaman destek ve yanında olacaklarını iletti.

Meclis Başkanı Vasip YILMAZ Yeni Hastenenin hala hazır olmadığını hastaların Iğdır,Doğubayazıt Hastanelerine sevk edildiğini,personel yetersizliği olduğunu acilen hastanenin eksikliklerinin giderilmesi gerektiğini,ayrıca kömür fiyatlarının dolar artışı nedeniyle yükseldiğini Ağrı’da vatandaşların maddi imkansızlıkları nedeniyle kömür alamadığını bu nedenle İran’dan kömür ithalatı yapılması gerektiğini Sayın Vali Süleyman Elban’a iletti.Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin Sayın Vali Elban’a Sınır Ticareti,Hastane,Kaplıca,Ağrı’ya yapılan alt geçit,yollar ile Ağrı’ki sorunları ilettiler.

 

 

 

İlgili Haberler