Ağrı Valisi Dr. Varol’un Ramazan Bayramı Mesajı

02.05.2022 11:33

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ağrı Valisi Dr. Varol’un Ramazan Bayramı Mesajı

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Ağrı Valisi Dr. Varol mesajında, “Manevi huzur içerisinde idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı; dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının güçlendiği; huzurlu yaşamın tesisine vesile olan müstesna günlerdendir.

Unutmamalıyız ki; bu güzel bayramı, bugün ülkemizde huzur içerisinde yaşayabilmemizi, mukaddes değerleri uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükran ve minnetle yad ediyorum.

Sevdikleri ile bayramı birlikte yaşama adına yola çıkacak değerli sürücülerimizden, bayram sevincini sevdikleri ve bizler açısından hüzne dönüştürmemeleri için trafik kurallarına riayet ederek azami düzeyde dikkat etmelerini bilhassa rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer halkımızın, aziz milletimizin ve İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor; bayramın tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyor; sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

İlgili Haberler