Ağrı Valisi Dr. Varol, Kahramanmaraş’a Koordinatör Vali olarak görevlendirildi

12.02.2023 11:37

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un Kahramanmaraş merkezli 7,4 şiddetindeki depremin ardından, deprem koordinasyonu için Kahramanmaraş'a Koordinatör Vali olarak atandığı bildirildi.

Ağrı Valisi Dr. Varol, Kahramanmaraş’a Koordinatör Vali olarak görevlendirildi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol’un Kahramanmaraş merkezli 7,4 şiddetindeki depremin ardından, deprem koordinasyonu için Kahramanmaraş’a Koordinatör Vali olarak atandığı bildirildi.

10 ili vuran 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından koordinasyon için bazı illerin valiliklerine yapılan yeni görevlendirmelerden sonra Ağrı Valisi’nin de yeni görev yeri belli oldu.

Ağrı Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçelerinde meydana gelen ve tüm ülkemizi yasa boğan deprem dolayısıyla Valimiz Dr. Osman Varol, Kahramanmaraş ilimize Koordinatör Vali olarak görevlendirilmiştir.” denildi.

Vali Dr. Varol da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Değerli Hemşehrilerim; Ağrı olarak şu ana kadar tüm imkanlarımızla deprem bölgelerine destek verdik, veriyoruz. Hepinizden Allah razı olsun. Şu andan itibaren görevli olarak bölgede bulunacağım. İstirhamım, desteklerinizi aynı coşkuyla sürdürmenizdir. Allah’a Emanet olun.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler