Ağrı Valiliğinden DAP 2021 Yılı Proje Teklif Çağrısına Rekor Başvuru

16.10.2020 21:59

AĞRI- Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi koordinesinde DAP 2021 yılı proje teklif çağrısına 40 proje ile başvuru yapılarak Ağrı'da bugüne kadar yapılan rekor başvuru sayısına ulaşıldı.

Ağrı Valiliğinden DAP 2021 Yılı Proje Teklif Çağrısına Rekor Başvuru

AĞRI- Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi koordinesinde DAP 2021 yılı proje teklif çağrısına 40 proje ile başvuru yapılarak Ağrı’da bugüne kadar yapılan rekor başvuru sayısına ulaşıldı.

Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi koordinasyonu ile Doğu Anadolu Projesi Bölge Kalkınma Dairesi Başkanlığının 2021 yılı proje teklif çağrısına ilçe kaymakamlıkları ve kamu kurum ve kuruluşları ile birçok alanda 40 proje başvurusu yapılarak Ağrı ilinde bugüne kadar yapılan rekor başvuru sayısına ulaşıldı.

Valimiz Dr. Osman Varol tarafından, ilimizdeki yatırımların gerektirdiği araştırma, planlama, programlama, projelendirme, izleme, değerlendirme ve koordinasyon hizmetlerinin yerine getirilmesi amacıyla kurulan Ağrı Valiliği Proje Koordinasyon Merkezinin kurumlar arası işbirliği sağlaması sonucu ortaya konulan projelerle, ilimizin potansiyelleri ortaya çıkarılarak kalkınması hızlanacak.

İlgili Haberler