Ağrı Valiliği Tuğgeneral Özkul Onuruna Veda Yemeği Düzenledi

10.08.2020 19:14

Ağrı Valiliği  Tuğgeneral Özkul Onuruna Veda Yemeği Düzenledi

İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul Onuruna Veda Yemeği Düzenlendi

Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından imzalanan, 27 Temmuz 2020 tarihli 2020/376 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile ilimizden ayrılacak olan İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul onuruna, Ağrı Valiliği tarafından veda yemeği verildi.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Ankara İl Jandarma Komutanlığı görevine atanan Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul onuruna düzenlenen yemeğe Vali Varol’un yanı sıra 12. Mekanize Piyade Tugay Komutan V. Topçu Yarbay Serhat Kasalak,Cumhuriyet Başsavcı V. Enes Ünal, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mehmet Çimen ve İl Emniyet Müdürü Nihat Özen katıldı.

Düzenlenen veda yemeğinde Vali Dr. Osman Varol yaptıkları konuşmayla, ilimizdeki görev süreleri boyunca ilimizin güvenliği ve vatandaşlarımızın daha huzurlu yaşam sürmesi için yapmış oldukları hizmetlerden dolayı İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul’a teşekkür etti. Kendileri ile görev yapmaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Varol, Ağrı’dan  ayrılan Tuğgeneral Cemil Lütfi Özkul’a yeni görev yerinde başarılar diledi.

İlgili Haberler