Ağrı Heyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ı Ziyaret Etti

11.03.2021 21:16

 AĞRI, çeşitli temaslarda bulunmak üzre Ankara'ya giden Ağrı Heyeti, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile bir araya geldi.

Ağrı Heyeti Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ı Ziyaret Etti

AĞRI- Çeşitli temaslarda bulunmak üzre Ankara’ya giden Ağrı Heyeti, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile bir araya geldi.

Ağrı Valisi Dr, Osman Varol, Ak Parti Ağrı İl Başkanı Halil Özyolcu, Milletvekili Ekrem Çelebi, Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ağrı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Saim Alpaslan ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan heyet,  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile bir araya geldi.

Bakan Pekcan ile bir araya gelen Ağrı heyeti, Ağrı’nın ticaret hayatını ve yapılacak yatırımlara ilişkin değerlendirmelerde bulundular.

Sonrasında Vali Dr. Osman Varol, Milletvekili Ekrem Çelebi, Belediye Başkanı Savcı Sayan, ATSO Başkanı Saim Alpaslan ve yönetim kurulu Üyeleri ile birlikte, TOBB Başkanı Mustafa Rifat Hisarcıklıoğlu’nu  bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Vali  Dr.Osman Varol, Milletvekili Ekrem Çelebi ve Belediye Başkanı Savcı Sayan ile birlikte Karayolları Genel Müdürü  Abdulkadir Uraloğlu’nu makamında ziyaret ederek yapılacak yatırımlar hakkında istişarelerde bulundular

Vali Dr. Osman Varol ve beraberindeki heyet, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Sayın İbrahim Şenel’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, hayırlı olsun dileklerinin sunulmasının ardından ilimize yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar ele alındı.

 

İlgili Haberler