Ağrı GSİM, Başarılı Kick Boksçuları Tebrik Etti

21.01.2020 13:07

Ağrı GSİM, Başarılı Kick Boksçuları Tebrik Etti

Ağrı’yı Türkiye Açık Kick Boks şampiyonasında başarılı bir şekilde temsil eden, Ağrı’lı kick boksçular Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir’i ziyaret etti.

Ağrı’lı sporcular; Antalya’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonasında 1 altın,1 gümüş ve 2 bronz olmak üzere toplamda 4 madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attılar.

Ağrı’lı sporcular Antalya’da düzenlenen Kick Boks Şampiyonasında; Tuba Çolo 52 kg K-1 Rules Türkiye şampiyonu, Serhat Akçay 60 kg full contact Türkiye ikincisi ,Özgür Mikail Barış 63.5 kg full contact Türkiye üçüncüsü ,Mehmet Aktaş 51 kg K-1 Rules Türkiye üçüncüsü olma başarısı gösterdiler.

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Cihan Demir, başarılı kick boksçuları ağırladı. Spor Şube Müdürü Cemil Budak ve Kick Boks Antrenörü Hüseyin Oflaz yönetiminde Gençlik ve Spor İl Müdürünü ziyaret eden başarılı kick boksçular, elde ettikleri zaferlerin hikâyesini il müdürü Demir’e anlattı.

İl Müdürü Demir, Kick boks antrenörü Hüseyin Oflaz’ı ve derece elde eden sporcuları tek tek tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Demir “Sizler Ağrı’mızın kick boks branşında gururu oldunuz. Bizler de Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ailesi olarak size desteklerimizi sonuna kadar sürdüreceğiz” diye konuştu.,

İlgili Haberler